p1aa6sjssb1mti6g1c1kav351b6.jpg

PIROGRAF STUDIO 

Pirograf studio to miejsce, gdzie ludzka kreatywność spotyka technologię komputerową. Rezultatem są wysokiej jakości usługi z dziedziny grafiki 2D i 3D oraz obróbki video. Moją dewizą jest rzetelność i szybkość pracy oraz pełna satysfakcja Klienta.
Programy graficzne, w których tworzę, to m.in. Cinema 4D, Photoshop i After Effects. Wizualizacje produktów i pomieszczeń oraz modele do druku 3D sprawiają, że idee stają się rzeczywistością. Dzięki infografikom i prezentacjom multimedialnym oraz ruchomemu obrazowi każdy Klient z łatwością wypromuje swoją markę w mediach. Moje usługi obejmują również kompleksową identyfikację graficzną firmy, w tym projektowanie logo i wizytówek. Wykonam montaż i postprodukcję video oraz stworzę intro. Oferuję także poradniki, lekcje i tutoriale dotyczące grafiki komputerowej.

Specjalizujemy się w

Projektowanie logo 2D/3D

Kreowanie logotypów.

Intro / Outro

Animacja otwierająca lub zamykająca Twoje wideo.

Modelowanie

Kompleksowe modelowanie 3d.

Wizualizacje

Wnętrz, produktów oraz struktur zewnętrznych.

Infografika

Graficzna prezentacja danych.

Lekcje o programie Cinema 4d.

Szkolenia,kursy i porady na temat grafiki 3d.

Postprodukcja 

Edycja, montaż, korekcja kolorów, dodawanie efektów specjalnych w Twoim filmie.

Montaż Video

Obróbka materiałów filmowych

Inne usługi graficzne

Przygotowanie projektów graficznych do druku lub publikacji w sieci.

O mnie

 
Nazywam się Adam Stefański i z zamiłowania zajmuję się grafiką użytkowo-komercyjną. Moje kilkuletnie doświadczenie zdobyłem jako freelancer, realizując zlecenia dla indywidualnych klientów oraz agencji reklamowych.
Każdy projekt jest sprawdzeniem moich kompetencji i utrwaleniem dobrze znajomych mi technik oraz panujących światowych trendów i standardów. Moja specjalizacją są animacje 3D oraz modelowanie. Podchodząc profesjonalnie i twórczo do każdego powierzonego mi zadania dostarczam końcowy produkt szybko i terminowo.